Deja, viskas kažkada baigiasi... Taigi, spalio 24 dieną, Mykolo Romerio universitete vyko trečioji ir jau paskutinė ESN MRU Vilnius, ESN KTU ir ESN ŠU sekcijų kooperacijos projekto ,,ŠMURKT" dalis. Šį kartą projekto tema buvo HR – žmogiškieji ištekliai. Jei kas paklaustų koks buvo dažniausias projekto metu skambėjęs žodis, dalyviai net neabejoję sutiktų, jog tai - MOTYVACIJA

ESN Lietuva prezidentas, Tomas Tamulevičius ir Talentų kartos įkūrėjas Aleksejus Žaltkovski aprūpino dalyvius užsiėmimais, kuriuose buvo gvildenama būtent motyvacijos sąvoka. Buvo prisiliesta tiek prie teorinės dalies, tiek irpatys dalyviai galvojo ir įdėjo daug pastangų praktiniuose užsiėmimuose. 

Kiekviena pabaiga sukuria tik pradžią, tam tikriems naujiems dalykams ir iššūkiams. Jei kažkas baigėsi, vadinasi, kažkas turi ir prasidėti. Tikėkimės, kad kooperacija ir bendradarbiavimas išliks, ir ateityje sulauksime ŠMURKT 2.

Dėkui organizatorėms - ESN MRU Vilnius narėms Eglei Vaitiekūnaitei ir Mildai Vengraitytei, už milžiniškas pastangas įgyvendinant trečiąją projekto dalį. Šaunuolės, merginos!

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti ČIA:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.854590711238737.1073741876.236...